Visszatérő Vásárló?

Új Vásárló?

Jelszóemlékeztető

TOP Termékek

1.
Akció: 35 100 Ft
Kezdete: 2010.05.12
A készlet erejéig!
2.
240 Ft
3.
644 Ft
4.
260 Ft
5.
Akció: 540 Ft
Kezdete: 2010.01.07
A készlet erejéig!
6.
Akció: 390 Ft
Kezdete: 2009.03.05
A készlet erejéig!
7.
260 Ft
8.
Akció: 540 Ft
Kezdete: 2010.01.07
A készlet erejéig!
9.
2 200 Ft
10.
130 Ft

Szavazás

Elégedett Ön az e-shopban rendelt gyöngyökkel?
Igen, mindig azt kapom, ami a fotón szerepel
Többnyire fedi a valóságot a gyöngy fotója
Van, hogy nem olyannak képzeltem, mint a fotón van
Többnyire nem sikerülnek az e-shopban történő vásárlásaim
A fotó az irányadó, de többet segít a cikkszám

Szűrés

méret
színkód
szín

Pénznem Váltás

Viszonteladói vásárlás

Nagykereskedelmi árak felől kérem érdeklődjön

e-mailben az ugyfel@wextrade.hu címen.

 

A web-áruházunkban és az üzletünkben levő választékból lehetőség van nagykereskedelmi árakon nagyobb tételben is vásárolni.

2010-ben az internetes áruházunkban történő vásárlásokra az alábbi kedvezményeket tudjuk biztosítani vásárlóinknak:

 

bruttó 20.000,-Ft feletti megrendelések esetén 10%

bruttó 50.000,-Ft-ot meghaladó rendelések esetén 20%

kedvezményt biztosítunk a kiskereskedelmi árainkból.

A két kedvezmény össze nem vonható, és mind az üzletünkben, mind a webáruházunkban történő vásárlásokra egyaránt biztosítjuk. 

Web-áruházunkban a rendszer  a fenti  összeg utáni kedvezményeket feltünteti.

Akciós termékekre a fenti kedvezmények nem vehetők igénybe.

A kedvezményt abban az esetben is biztosítjuk internetes áruházunkban való rendeléskor, ha a kedvezmény feltétele a mi hibánkból hiúsul meg (pl. időközben elfogyott a termék és emiatt csökken a rendelés végösszege).

A fenti kedvezmények igénybevételének nem feltétele a cég meglétének igazolása, és egyéni vásárlók is részesülhetnek ezen kedvezményekből.

Számla kiállításához cégek esetén adószámot kérünk, melyet kérünk a vásárláskor megadni szíveskedjenek. Az adószám feltüntetése a számlán az Adóhivatal jogszabályai szerint kötelező.

Mindazoknak, akik egy alkalommal nem tudnak egyik kedvezmény feltételnek sem megfelelni, azok részére ajánljuk a PONTGYŰJTŐ FÜZET használatát. A pontgyűjtő füzet használatáról és beváltásáról érdeklődjön üzletünkben. A pontgyűjtő füzet viszont csak személyes vásárláskor használható.